Monitoring CCTV HD

Coraz większą popularnością cieszy się montaż monitoringu, który pozwala na zdalne monitorowanie obiektu.

Building Management System

Building Management System określany jako inteligentny budynek, inteligentny dom, jest to system zarządzania wysoko zaawansowanego technicznie budynku.

System Sygnalizacji Włamania i Napadu

Oferujemy Państwu urządzenia renomowanych marek, takich jak: Satel, Dsc, Galaxy.

System Kontroli Dostępu

Zadaniem kontroli dostępu jest weryfikacja osób uprawnionych do przebywania w poszczególnych strefach (różne poziomy uprawnień) oraz ograniczenie dostępu nieuprawnionych osób.

System Sygnalizacji Pożarowej

Zadaniem instalacji sygnalizacji pożaru jest wykrycie pożaru w budynkach i wokół nich we wczesnym stadium jego powstania i zapewnienie możliwości powiadomienia użytkowników obiektu, o pojawiającym się zagrożeniu.

Dzwiękowy System Ostrzegawczy

Dźwiękowy system ostrzegawczy jest jednym z systemów podnoszących bezpieczeństwo w budynku, przeznaczony jest do rozgłaszania sygnałów ostrzegawczych i komunikatów głosowych.

Domofony i Wideodomofony

Domofon jest urządzeniem elektronicznym służącym do komunikacji głosowej na małe odległości bez pośrednictwa centrali, zazwyczaj pomiędzy zewnętrzną kasetą bramową a montowaną wewnątrz słuchawką unifonu.

Szlabany Automatyczne

Głównym elementem szlabanu jest motoreduktor składający się z silnika zasilanego napięciem 24V zapewniającym szybką i sprawną pracę.

Certyfikat
Rzetelena Firma

Zapraszamy do Współpracy!

Kontakt